MOREOVER - A New Era of Virtual Life Sites
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MOREOVER - A New Era of Virtual Life Sites

Mali forum za velike ljude.
 
Početna stranicaPretražnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 ...Parkour...

Go down 
2 posters
Autor/icaPoruka
st_hool15

st_hool15


Broj postova : 3
Registration date : 15.01.2008

...Parkour... Empty
PostajNaslov: ...Parkour...   ...Parkour... Icon_minitimeuto sij 15, 2008 9:17 pm

U osnovi, Parkour je prirodna metoda razvijanja ljudskog tijela kako bi bilo sposobno kretati se naprijed sto brze, koristeci pritom okolinu koja je oko nas. Ovo umijece kretanja ne zahtjeva posebne pribore za vjezbanje. Tijelo je jedino orudje. To je zapravo atletska disciplina pristupna svima, jer se sastoji od svih prirodnih vjestina covjeka: trcanje, skakanje, penjanje... To je sport koji nam omogucava da istrazimo potencijal naseg tijela.

Pristupacan svima koji su 15 godina ili stariji (zbog neophodnog fizickog razvoja), Parkour nam omogucava da razvijemo fizicku spremu i koordinaciju dok istovremeno razvijamo snagu uma, odlucnost, motivaciju, snagu, izdrzljivost, okretnost i hrabrost: bitne kvalitete u zivotu! Uci nas i informira mlade ljude koji su zeljni novih iskustava. Parkour je puno vise od sporta. To je nacin zivota, nacin "pronalazenja sebe", upoznavanje i kontroliranje vlastitoga tijela. Postajemo jaci i ucimo kako se nositi sa mentalnim preprekama isto kao i sa fizickima.



To je prvi moj hobi...a drugi je crtanje grafita...imam par
slika što sam ih crtao na kompjutoru,pa ću ih ubacit...
[Vrh] Go down
saunielle
Admin
saunielle


Broj postova : 63
Age : 34
Registration date : 18.10.2007

...Parkour... Empty
PostajNaslov: Re: ...Parkour...   ...Parkour... Icon_minitimepon sij 21, 2008 7:17 pm

ja volim parkour....
ne znam što mene u tom tolko napaljuje da dečke koji se time bave...
a grafiti....
uf
[Vrh] Go down
https://lifeofvirtualfreaks.forumcroatian.com
 
...Parkour...
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne možeš odgovarati na postove.
MOREOVER - A New Era of Virtual Life Sites :: Jobs and schools :: Jobs-
Forum(o)Bir: